| CrucifiedCountess a întrebat:

Care-i cea mai mare prostie pe care ai facut-o din dragoste?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am acceptat sa fiu umilita, calcata in picioare, am uitat cine sunt si care e sensul meu in viata...

24 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Pai din iubire am mintit, am fugit de acasa, m-am intalnit pe ascuns cu el, i-am facut pe cei dragi sa sufere si am dat multi prieteni la o parte si toate pentru ce? sa aflu ca nu mai vrea sa fie cu mine...sadpacat.

| Flav a răspuns:

Mi-am incalcat principiile. Dar asta inseamna c-am iubit!

| fabiola a răspuns:

Am crezut in vorbe!

| liz23 a răspuns:

Prostia este sa faci ceva din dragoste pentru cineva care nu-ti impastaseste sentimentul, pentru ca orice ai face nu va fi apreciat

| SweetCandy a răspuns:

Poate ca i-am dat lui tot ce am avut mai bunbig grin increderea asta orbeasca e dp parerea mea cea mai mare prostie!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am crezut foarte mult in el...nu stiam ca intr-o zi totul se v-a duce.Am renuntat la prietenele mele, am trecut peste regulile parintilor.sadSi pana la urma tot eu am fost cea care a suferit sad

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

L-am asteptat.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Ea era din Medias, eu locuiam undeva foarte departe de localitatea respectiva, ma duceam foarte des la ea, am intarziat vreo doua zile si mi-am pierdut locul de munca.

| Artemiss a răspuns:

Pai, am av incredere oarba in acea persoana, mi-am pierdut prietenii si am mintit persoanele care ma iubesc cu adevarat...

| amoremioX a răspuns:

Niciuna inca:d. urmeazahappy

| Instinkt a răspuns:

Mam facut de ras am lasat sa se bata joc de mine si dupa aia inima mi-a fost franta

Răspuns utilizator avertizat
| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Am iertat si am lasat de la mine prea mult! apoi eu am fost cea care a suferit! a ta care e?

| dya_4589 a răspuns:

Am avut incredere in cineva a carui reputatie de c***ar o stiam si i-am dat tot ce aveam mai bun crying MARE PROSTIE

| justify a răspuns:

Prin faptul ca am crezut in el si el ma mintit...

| IcsD a răspuns:

Deocamdata niciuna... dar de ce tu ce prostie ai facut?

| yanna_5323 a răspuns:

Iubirea mea la facut perfect in ochii mai... iubirea perfectioneaza totul la persoana iubita pur si simplu nu vezi defectele. pup

| emanulea a răspuns:

Am mintit.meam lasat doparte toate pers dragi pentru el ...ne vedeam pe ascuns...am fugit de acasa...sh chiar era sa imi incep viata sexuala sh aveam doar 13 ani x_x ce face dragostea din oameni DRAGOSTEA E OARBA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragostea insasi este o mare prostie, daca nu e implinita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inchid ochii si sa nu-i vad defectele majore asta ar fi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am renuntat pentru ca tineam la ea si am crezut in fericirea ei dar trebuia intii sa-i explic ca fericirea noastra, in general, depinde im primul rind de noi insine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M am injosit!

Răspuns utilizator avertizat
| . a răspuns:

M-am dus la carciuma si m-am facut muci de necaz cand as fi putut sa ma fac si mai muci de bucurie ca am scapat de alta panarama (fosta).