| AlexAlex16 a întrebat:

care ii place d un baiat. p nume x si e in aceeasi scoala cu ea, si ea l-a placut f mult dinainte de a sti el ca ea exista. a facut rost d id.au inceput sa vorbeasca, sa ii trimita diferite chestii facute pentru el, gesturi frumoase, stie ca il place, au vorbit f mult dar acum cand s-au vazut doar o saluta si tot se uita si tot o priveste si face anumite faze. gen cand e ea rade cu alte fete, acum s-a intamplat ceva, a fost tras la raspundere ca sa zic asa d o prietena dea ei si lui nu ia convenit.acum nu o mai saluta. dupa cate i-a trimis fata.si dupa cate au vorbit.
ce parere aveti?

1 răspuns:
| alexandra_6361 a răspuns:

Probabil el vroia sa o observe in tacere si poate se gandea la un viitor pentru ei iar gestul prietenei ei lar fi deranjat este normal ca daca fata a incercat sa vorbeasca cu el ca si el a raspuns. Poate ca cu timpul se vor si combina succes