| anonim_4396 a întrebat:

Azi un baiat care se joaca cu mine, ma saluta mai mereu,da noroc cu mine laughing,eu il strig dupa o anume porecla laughing dar nu se supara, imi rade mereu se joaca cu mine diferite jocuri, ma priveste frumos etc in timp ce mergeam spre clasa mi-a pus mana pe umar si am inceput sa vorbim si am intrat impreuna in clasa... oare ma place eu il placwinking

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Întreabă-l! Te place.
Citește aici :
http://www.tpu.ro/......t-inspira/

E valabil atât pentru fete cât și băieți.

5 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Si el te place, este evident asta scumpa!
Mai bine asteapta sa faca el pasul cel mare, care nu cred ca va intarzia cam mult!

| anonim_4396 explică (pentru IloveME):

Mersi de sfat!:*

| Fridăm a răspuns:

După gesturi, e posibil. Nu pierzi nimic dacă îl întrebi. Baftă!

| BSwwatch a răspuns:

Da,te place!

| RuxandraV a răspuns:

Este posibil să te placă. happy