| Sara_5505 a întrebat:

Vreau si eu si nu gasesc niste statusuri care sa imi convina. Vreau sa fie despre dragoste [imi place de un baiat dar el nu stie]. Statusuri care sa evidentieze astabatting eyelashes. Si vreau si niste sfaturi daca aveti cum sa ii pot spune love struck. Nu suntem prieteni. Ne cunoastem doar din vedere sad. Sta de obicei numai cu baieti.[v.am explicat ca sa stiti situatia pentru care sa imi dati sfaturibatting eyelashes]. Ms anticipat! Funda pentru cel mai bun si cel mai mult, vot pentru restul ca si.au pierdul timpul pentru mine:*.

Răspuns Câştigător
| Alex16rebel a răspuns:

1.E dureros sa iubesti pe cineva care sa nu te iubeasca la randul lui, dar cel mai dureros e sa iubesti pe cineva si sa nu ai niciodata curajul sa ii spui ce simti

2. cat despre sfaturi, da-mi un mesaj privat cu id-ul tau daca vrei si voi incerca sa te ajut, pentru ca si eu am trecut prin asta, nu cu mult timp in urma

3 răspunsuri:
| Sara_5505 explică:

Trmite.mi tu te rog frumos mesaj ca la mine nu merge:d. trimite.mi tu msj cu id taubatting eyelashes