| ares_7706 a întrebat:

Care imi zicce si mie unde pot sa fac sex cu o tipa infara de casa ei casa mea sau hotel plz. dau funda pentru cel mai bun loc

Răspuns Câştigător
| Bianca_2742 a răspuns:

In masina

Daca va duceti la o petrecere

In cabina de proba de la un magazin

In toaleta unui supermarket

In parc

etc.

17 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ai de ales dintre Spitalul 9 sau boscheţei.

pa, pa.

| unione a răspuns:

In cimitir

| IrenneDrt a răspuns:

La padure, in masina sau chiar noaptea pe plaja

| ZapPy a răspuns:

Oriunde afara. Dupa mine, cel mai fain loc e undeva afara in public chiar dar nu planificat, spontan. Cand va apuca atunci gasiti cel mai OK loc.

Gen in Oradea este un deal, Ciuperca, habar n-ai cate se intampla acolo happy. Gaseste un loc interesant, cam fiecare oras are.

Unde am facut-o eu:Toaleta restaurant, tren, camera la lucru, cabinet dentist(RISCANT), varfu muntelui etc... Nicaieri nu o fost planificat, dupa mine asta ii cel mai important!

| Christina a răspuns:

In masina happy

| Any_2443 a răspuns:

Eu am facut si intr-o poienita sub clar de luna(era luna plina) si intr-o cladire veche(partenerul cunostea foarte bine locul)winking

| AlndChocolate a răspuns:

Si in natura merge laughing

| vasiledumitru a răspuns:

Ce rau o sa-ti para daca vei face sex, amarnic vei regreta, nu acum dupa un timp dar sigur vei regreta.

| Lexy ♥ a răspuns:

In paduree...pe carare laughing

| Cumătru de la Galați a răspuns:

La CasaDeAjutorMintal.

| Hata a răspuns:

La vreun prieten comun...care are posibilitatea sa va gazduiasca...

| hannah_9374 a răspuns:

In masina...sau pe plaja.:X:X:X

| gabytza_3730 a răspuns:

Ai permis? ai maisna? Ar fi cool in masina, in afara orasul, ferit de ochii lumii sau de ce nu duceti-va la mare si profitati de noapte, de plajele "nepopulate". Succes

| pasatGeorge a răspuns:

In masina, in cada de la baie, pe plaja, in padure,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe deal :d

| Alle_1389 a răspuns:

In padure
in masina
pe terenul de fotbal
in parc
In lac!

| PysycutaVyselorTale a răspuns:

Intro cladire parasita sau sub un pod