| Adi_Adi_1991 a întrebat:

Cum dau funda cine imi zicce ii dau lui

Răspuns Câştigător
| vRemi a răspuns:

In partea dreapta a raspunsului meu este o funda gri, cand dai cu mouse-ul pe ea se face portocalie, apasa pe ea, si te pune sa confirmi, confirmi si ai dat funda.

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Funda se da raspunsului castigator, este o rasplata si un "Multumesc" pentru ajutorul acordat+ funda valoreaza 100 de puncte, funda se da, dar si se primeste, datorita acestor funde primesti punctaj/multe fundite/creste punctajul
in momentul in care tu ai pus o intrebare pe site, astepti raspunsuri, in dreptul fiecarui raspuns apare o fundita, cand crezi ca ai gasit raspunsul multumitor, poti declara castigator acel raspuns, dand click pe acea fundita.
O seara frumoasa sa aihappy

| rabbit2014 a răspuns:

Apesi unde scrie raspuns castigator, in dreapta in dreptul raspunsului care iti place

| JAYBEE a răspuns:

Funda poti da numai la useri care iti raspund la intrebarea ta.
Ai o funda gri in dreptul fiecarui raspuns, dai click pe ea si gata.

| apademasa a răspuns:

Te rooog da mi mie funda!