| VariantaVerde a întrebat:

Care joci 4Story ro si ai hack m-il dai si mie te rogbig grin dau funda sau dati-mi ceva un link da sa mearga hack-ul plsss

10 răspunsuri:
| MrSpooky a răspuns:

Man scuze ca raspund altceva dar

ai conturi pe valo de lvl minim 25 de dat la schimb dau conturi bune

Daca da id de mess e: Dj_Den_4ever

| zBobby a răspuns:

Sunt persoane care vand hackuri pentru 4story RO gen: super viteza, sa primesti mereu miss cand te ataca cineva sau sa iei n damage cand dai o lovitura, dar acele persoane il dau la schimb doar pe iteme din cate stiam. Zilele trecute am vazut o persoana care dorea sa il imparte cu restul playerilor, dar cerea la schimb iteme +18, cel putin 1 sau 2 big grin Hack ul este facut chiar de ei insusi, nu cred ca il puteti gasi pe net pe cine stie ce site uri.

| cataliniQ a răspuns:

Haideti ma ca sunteti zgarciti. Scrieti aici daca aveti hack, dc sa fie confidential? Site-ul se unumeste TPU (toti pentru unul) din cate stiu eu... Deci judecand dupa asta sunteti un pic egoisti. PS : Scz ca imi dau cu parerea... daca vreti sa ma injutati pentru ca nu am dreptate, add : deadboy4ever99

| dariusneag4 a răspuns:

Cine are cont de 4story.ro sa-mi dea va rog foarte frumos!

| Krisan_Denis_1992 a răspuns:

Scuze ca va intreb! Dar 4Story test server 3.9 SAU 4Story patch 3.9 SAU 4Story 3.9? Vreau neaparat sa il am! mai multe informatii la adresa mea de email: deny_krisan@yahoo.com! DAU FUNDA!

| quantum25 a răspuns:

Iti dau eu unu care merge acum pe 4story.ro... da add zmeii_nok1a si vb acolo

| rod a răspuns (pentru quantum25):

Care aveti contui 4 story care nu va mai tb sa ma anuntati id cosmin_rd@yahoo.com iar daca aveti hakuri sau cev ..ma contactati va rog; D

| rod a răspuns:

Are careva conturi 4 story.ro de dat. care nu au ce face cu ele bagati id: cosmin_rd@yahoo.com

| Doar_Yo_Cristi_1977 a răspuns:

Ai gasit ceva pana acum?
daca ai gasit contacteaza-ma pe cristi_orjanu@rocketmail.com pe yahoo plizzz