| anonim_4396 a întrebat:

Care ma ajuta sa agat o fata?
De ceva timp imi place de fosta iubita a celui mai bun prieten al meu.
Cei doi s-au despartit dar ea continua sa se impace cu prietenul meu, dar nu-i merge. As vrea s-o agatat happy dar nu stiu cum. Va rog sa ma ajutati. Imi place mult de ea.

Răspuns Câştigător
| D0zzz a răspuns:

Incearca sa nu mai fii timid, pentru ca asa niciodata nu o sa fii cu ea daca nu actionezi. Apropie-te de ea incet si cat mai mult, arata-i ca esti de treaba si ca poate avea incredere in tine. In final spune-i ca o simpatizezi. Prietenul tau nu o merita daca zici ca nu-i pasa. Nu te pune sa-i desparti, va veni in curand de la sine. Iti doresc mult noroc!

7 răspunsuri:
| daniella9805 a răspuns:

In primul rand vb cu prietenul tau sa vezi daca totusi mai simte ceva pentru ea... poate nu vrea sa se arate
iar daca el iti da cale libera incearca sa aflice ii place ce muzica asculta de ce e interesata in general, iar mai apoi invit.o la un suc daca nu singuri macar cu gasca...si asa e bine
la suc incepe sa vb despre ce ii place ei (intre timp tu documentadu.te si facand cercetari ai aflat pasiunile ei)
si totusi intr.o relatie e mult mai bine si mai frumos ca cei doi parteneri sa aiba multe lucruri in comun, sper ca e cazul la voi doi
nop... sper ca te.am ajutat, succes si te pup:X

Răspuns utilizator avertizat
| lexualex11 a răspuns:

Frate hai ca nu e amuzant eu zic ca ar trebui sa ii spui ce simti inainte de a cunoaste pe altcineva si daca ar rade de tine nu ar trebui sa te superi

| PikaRawrr a răspuns:

Pai o iei si o pui sa stea in cui! Si ai agatat-o happy

| Chocoolatte a răspuns:

Ia o undita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A da, si inca ceva. Prietenului meu nici nu-i mai pasa de ea. Si mi-e rusine sa-i spun ce simt pentru ea pe mess. sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

OK MS pentru raspunsuri.