| adriana_5970 a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine cu vreun sfat? deci.acum 2-3 zile trebuia sa imi vina menstruatia. dar in loc d sange imi curge ceva maroniu...de vreo 3-4 zile imi curge si nu stiu ce sa fac...am facut 2 teste de sarcina care au iesit negative(ma gandeam ca e din cauza la vreo sarcinacrying.)...si pur si simplu nu stiu ce sa fac ...vi s`a intamplat vreo data? ce ati facut?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Salut, calmeaza-te nu dramatiza, si daca trebuie sa-ti vina ciclu atunci o sa-ti vina, cazuri cu ceva maroniu am mai fost, cunosc personal mai multe fete cu asa cazuri, stai calm

5 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

Este bine sa faci testul de sarcina la vreo 10-14 zile de intraziere a menstruatiei si cam la 21 de zile dp menstruatie.mai asteapta cateva zile si vezi ce este. putem lua in calcul si o sarcina deoarece acest lichid maroniu care sp ca iti curge mimeaza menstruatia in timpul sarcinii(nu in toate cazurile). dar cum am mai sp, mai ast cateva zile

| plasticstyle a răspuns:

Stai linistita.si mie mi s-a intamplat

| daniela_1443 a răspuns:

Stai linistita poate fi o raceala, dar totusi ar trebui sa consulti un medic ginecolog.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mai sigur du-te la doctor. el iti va spune ce se intampla

| alina92637 a răspuns:

Prea devreme pentru un test de sarcina! cel mai bine, mai asteptzi o saptamana