| Loveyourself a întrebat:

Care poate fi cel mai mare defect al unui baiat? dar al unei fete?
(ma refer in general)

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cel mai mare defect al unui baiat este sa nu fie el, sa incerce sa fie cine nu este. Sa fie arogant ca sa nu fie luat de fraier.
Cel mai mare defect al unei fete este sa trateze un baiat care iubeste ca pe unul superficial, sa il respinga dintr-un motiv gresit. Sa fie atat de plina de ea incat sa nu observe cand priveste iubirea in ochi.

| h3r a răspuns:

Răutatea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia si aroganta, in ambele cazuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostia, in cazul ambelor sexe.

Răspuns utilizator avertizat
| AlaturideIngeri a răspuns:

Cel mai mare defect al unei fete este inselatul unui baiat cu un alt baiat.
Cel mai mare defect al unui baiat ar fi acela de a bate fetele.
Parerea mea.

| skipper0 a răspuns:

Cel mai mare defect al unui baiat e sa o scumpe pe una-n p!@#a si defectul unei fete...nu stiu....sa ramana gravida dupa o m!@# de scurta durata!