| anonim_4396 a întrebat:

Ce nu le plictiseste pe fete? Ma refer cand un baiat le vorbeste?

8 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Fotbalul, armele, jocurile de noroc(pacanele, ruleta, pariuri, etc), berea, calculatoarele (si tot ce tine de ele), masini, motoare si..cam atat. cred.

| RAY a răspuns:

Frumusetea, banii si atat restul sunt detalii

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing sincer, sa vorbeasca, si mai ales cand vorbesc ele happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde şi de băiatul care le vorbeşte. Dacă tipul e anost şi nu ştie pe ce lume trăieşte, fiecare cuvânt ce îl rosteşte le plictiseşte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am observat ca gasirea coincidentelor si punctelor comune amuza si creeaza atmosfera, fiind amandoi preocupati de acelasi subiect, se face un schimb de informatii.
Umorul ajuta si el destul de mult.

As putea sa spun reciproca si ce le plictiseste: prea multe complimente, prea multa disponibilitate si prea multe cadouri.
Prea multe povesti despre viata lor personala.
Prea multa vorbaraie.

| SorinTudor a răspuns:

Daca aveti un subiect comun de discutat nu le plictiseste dar trebuie sa stii ce ii place fetei sa faca ca sa dezbati un subiect pe placul ei ca daca ea e tocilara si tu ii povestesti de jocuri fii sigur ca se va plictisi

Răspuns utilizator avertizat
| Grasuy a răspuns:

Sa vorbeasca despre cai si azbociment, nu stiu dc dar considera asta foarte sexy