| ALANDALA21199 a întrebat:

Care profil credeti ca este mai bun si are mai multe sanse spre gasirea unui loc de munca? Management sau economie si relatii internationale?
Scuzati categoria!
Din auzitele mele nu se prea merita sa faci management... sunt indecisa, ce spuneti? Sa ma transfer la fara frecventa din toamna?

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Dupa parerea mea, niciunul dintre cele doua.

| bombonica22 a răspuns:

Aici gaasesti numai fete care raman gravide si copii cu pofta de sex si tu intrebi asa ceva? crezi ca au potential sa iti raspunda? laughing sincer

| ALANDALA21199 explică (pentru bombonica22):

Din cate stiu este cea mai vizitata categorie happy Deci. sper sa gasesc un raspunswinking