| lAuRitAs a întrebat:

Care stiti am o problema am si parul si scalpu gras si elimina foarte mult sabum si este foarte urat la 2-3 zile imi puteti recomanda ceva natural? o reteta o masca ceva astept raspuns si dau fundaaaAAaa! thx(scuze categoria)

3 răspunsuri:
| elenaA_9063 a răspuns:

Poti incerca sampoane dermato-cosmetice cu efect sebo-reglator. Se gasesc in farmacii, dar sunt destul de scumpe. Incearca samponul Vichy pentru par gras sau cel anti-matreata pentru par gras daca ai si probleme cu matreata. Eu personal nu cred in tratamente naturiste...

| Jelly_7813 a răspuns:

Intreaba la farmacie

| pedobear a răspuns:

Du-te la sala si fa niste exercitii pentru scalp si par. Daca te tii de treaba in 2-3 saptamani nu va mai fi gras.