| yama a întrebat:

Care stiti de unde pot downloada clipul cu Tudy (cand se masturba) necenzurat. Vreau sa conving pe cineva ca e adevarata chestia ca nu ma crede.
Nu vreau link de video, vreau link de download daca se poate. Mersi mult

4 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Pai scrie pe google,,tudy cand se masturbeaza,, si o sa se convinga,ii se vede clar fata.
Bine,eu din cate am vazut,mima ca se masturbeaza, adica era cu boxeri pe el si nu stiu cum ai putea sa te masturbezi imbracat.
Dar era destul de incins, bietul de el.

| yama explică (pentru AIRIUS):

Nu stiu ce ai vazut tu. eu am vazut clipul intreg (de vreo 6min). Nu dau pe google sa vad clipul pentru ca nu vreau sa vina acea persoana la mine in casa...asta era faza

| AIRIUS a răspuns (pentru yama):

Ma rog, atunci spune-i respectivului/ei unde sa se uite, isi poate cauta singur/a acasa!