| OreoCriss123 a întrebat:

Stiti vreun program de editat video usor de folosit si gratis, unde pot downloada clipul/salva clipul si sa faca chestii elementare?(link va rog de unde il pot downloada)

4 răspunsuri:
| Droguri a răspuns:

Incearca Windows Movie Maker 2012
uite si un link de download:http://windows-movie-maker-2012.en.softonic.com/download
Sper sa te ajute Funda?

| OreoCriss123 explică (pentru Droguri):

Imi poti da alt link ca pentru a instala imi trebuie alt windows sau ceva de genul!

| Droguri a răspuns (pentru OreoCriss123):

Pai nu stiu dar daca ai nevoie de alt windows reinstaleazati windows-ul si incearca apoi sa descarci programul