| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt actori voștri porno preferați?

22 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

"Actorii".happy
Eu am unul singur pentru care sunt capabila sa fac orice,imaginatia lui depaseste orice scenariu,l-am urmarit extraordinar de atent de fiecare data si iar,si iar pana am inteles de ce ma fascineaza atat,dupa care l-am luat de barbat.
Daca te-am dezamagit imi pare rau,dar pentru mine acest om este tot! Sot,prieten,amant,frate,stapan,sora de caritate,instalator,sofer,bucatar,copil,servitor,actor,drog,lumina si intuneric, e inima si sufletul meu, e ceea ce numim suflet perche, pentru mine s-a nascut si pentru el traiesc.♥
Din pacate nu se produce pentru publicul larg, sunt fericita unica posesoare a acestui fenomen.happy

| RAY a răspuns (pentru greece12):

Wow un bărbat adevărat

| Hammurabi a răspuns (pentru greece12):

Excelent!
De la începutul primei tale fraze pănă la sfârșit, uitasem să respir...
După ultimele cuvinte din frază, n-a mai avut sens să respir... laughing
Sunt foarte convins, că cel lângă care trăiești e un om foarte fericit.
Iar tu ești o femeie specială. Bravo vouă!

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru greece12):

Respect

| greece12 a răspuns (pentru Hammurabi):

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Băse si Udrealaughing

| RAY a răspuns:

Ma uit la clipuri pe telegram, îmi place de site uclubseventen.com fete frumoase, Rusia, Cehia, Olanda, Suedia

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Uni le uploadează pe serverul de la telegram, de descarcat poți dar nu orice

| RAY a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Vrei sa vezi si tu?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Mai rar fata sa vrea asa CV

| armand69 a răspuns (pentru DeeaDiDi123):

Incerca tube galore, gasesti orice

| Violleta2022 a răspuns:

De ce mama masii ai pus intrebarea sub anonimat, ca nu te mai intereseaza raspunsul, asa-i?

| Werrich a răspuns:

Titus Steel, Sandra Romain.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

N-am. Imi place actul sexual in sine, nu neaparat actorii.

| blairelovesmusic a răspuns:

YourNightlyDesires. Nu este un actor porno, dar face audio-uri erotice. Merita vizionat. Il gasesti pe Pornhub.

| GouDidodino a răspuns:

Ron Jeremy și Zenza Raggy

| armand69 a răspuns:

Jessica bangkok, heather brooks

| celmaiveselciumpalac6996 a răspuns:

Armond Rizzo, Jordi el Niño Polla si Johnny Sins. Au ceva al lor de nu poti sa te opresti din uitat

| spionul99 a răspuns:

-Mia Khalifa
-Abella Danger
-Lana Rhoades
-Johnny Sins
-Lela Star
-Alexis Fawx
-Skylar Vox
-Violet Summers
-Gabbie Carter
-Ava Adams
-Nicole Aniston
-Miha Nika69
-Eva Elfie
-Lolli Lips
-Cory Chase
-Angela White
-Karma Rx
-Moraya Mills
-Purple Bich
-Big Titty Goth Egg
-Luxury Girl
-Alex Adams
-Kendra Lust
-Kendra Sunderland
-Richelle Ryan
-Mia Malkova
-Nicolette Shea
-Piper Perri
-Una Star
-Stefan Steel
-Jasmine Jae
-Nelly Kent
-Jessica Bangkok
-Heather Brooks
-August Taylor
-Sexy Baileanca
-The start of Us
-Yinyleon
-Ahegao Aura
-Riley Reid
-Emily Willies
-Violet Myers
-Lena Paul
-Brandy Love
-Jordy Elnino Polla
-Lisa Ann
-Lasirena 69
-Gina Valentina
-Eliza Ibara
-Rose Monroe
-Sarah Banks
-Kira Noir
-Romi Rein
-Victoria Cakes

| fsdkdkdjs a răspuns (pentru spionul99):

Aidra Fox
Violet Starr