| AlexandruMarian2000 a întrebat:

Care sunt avantajele/dezavantajele dintre un penis mare si unul mic?

5 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cu o asa intrebare isi bate lumea joc de tine. Unul mare raneste unul mic nu se simte. Trebuie sa fie un echilibru. Sexologii spun ca placerea unei femei incepe de la un penis de 5cm si se termina la 18cm(daca e o fata de 1, 4m sigur ala de 18 e prea mare)

| neutrino a răspuns:

Cu cel mic faci numai pipi. Odata ce va creste, il vei putea folosi si pentru a doua sa functie.

| FluturasulVesel a răspuns:

Cel mare iti va satisface iubita/ prietena si nu vor rade de tine fetele atunci cand vreti sa faceti xxx! Cel mic te face de ras in fata lor! O zi buna!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FluturasulVesel):

Sa faceti xxx? Probabil ai dorit sa scrii sex sau n-am inteles eu bine si acum gresesc? happy

| FluturasulVesel a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Am vrut sa scriu sex dar miera oleaca de lene si na am scris direct xxx plus ca era si soramea mea mai mica langa mine si nu voiam sa inteleaga, ca ea intelege cate ceva! Si ceai vrut sa zici cu,, si acum gresesc,,? Nam inteles? Unde ai mai gresit?