| AndreiGeorgePopescu a întrebat:

In cateva zile eu si iubita mea facem 1 an de cand suntem impreuna. eu am aproape 17 ani, iar ea 16. Vreau ca ziua aceasta sa fie cea mai frumoasa pentru ea, imi puteti da niste sfaturi de lucruri dragute iesite din comun si de lucruri romantice pe care le-as putea face?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

O cina romantica la un restaurant urmata de un loc la fel de romantic unde sa fiti numai voi doi...

| Euletitia a răspuns:

Buna! Cumpara-i un tarnadfir, daruieste-i un album de poze cu voi doi din acest an de relatie si daruieste-i-l alaturi de inca ceva, ca de exemplu un parfum fin, eventual prefratul ei sua un lantisor sau o bratara din aur / argint. Invit-o la un film bun, de dragoste, yrmat de o plimbare romantica in parc, tinandu-va d emana, si in final, o cina romantica. Dedica-i ei intreaga zi si spune-i multe lucruri dragute, cat d e mult o iubesti, ce speciala este in viata ta si cat de fericit te-a facut in acest an de relatie, fa-i complimente, sarut-o pasional, fa-o sa se simta frumoasa si speciala si, poate, petrecti deja si prima noapte impreuna(daca nu ati petrecut-o deja)neaparat intr-un cadru romantic, cu muzica in surdina, lumanari, samapnie etc. Va doresc multa fericire si iubire si o frumoasa aniversare a unui an de relatie.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

Nu toate persoanele pun pret pe cadouri. si o mare parte nu se simt in apele lor atunci cand stiu ca ai cheltuit o suma de bani pentru a le cumpara ceva anume.
Cuvintele in lumea aceasta inseamna mult.
Cred ca orice fara si-ar dori..sa fie cu ochii legati, si condusa de alesul inimii, si cand sa-si dezlege ochii sa stea undeva la o inaltime mare..de unde se vede tot orasul..in deosebi noaptea. si pe fonul unei meoldodii de pian sa-i faci o declaratie de dragoste, pe o intonatie ceva mai speciala, care sa o aduca pana la lacrimi...
Si desigur sa-i daruiesti un buchet de flori.(preferatele) insa de cele mai multe ori trandafirii.
sau sa faci un poster cu poza voastra impreuna. sau o cana si pe ea sa pu-i poza voastra.
Decimai vezi si tu.