| Vasilica_Miron_1986 a întrebat:

Care sunt cele mai tari fetishuri facute de femei?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca se termina o data cosmarul si daca trebuie mereu sa joace acel teatru

| Plato a răspuns:

Adica inventate de femei sau pe care le au femeile?

| Vasilica_Miron_1986 explică (pentru Plato):

Pe care le au femeile..este la alegerea lor cu fantezia care le trece prin cap in timpul actului in pat

| Raven a răspuns:

Fetișul și fantezia nu sunt același lucru. Toate femeile au fantezii dar nu toate au fetișuri, în schimb fetișismul este mult mai întâlnit în cazul bărbaților.
Fetiș=Obiect sau parte a corpului nonsexuală care poate deveni obiect al sexualității (cum a fi picioarele, axilele, lenjeria intimă ori pantofii stiletto)
http://ro.wikipedia.org/wiki/Feti%C8%99ism

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca o sa-ti spuna vreuna, ai internetul la dispozitie