| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt " criteriile " dupa care ti-ai alege un partener/ o partenera in viata ta? Cum sa fie ea/el, atat fizic cat si moral?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Este prea mult de scris. Dar de ce pui întrebări la care cunoști și singur răspunsurile? Ca să aibă fraierii, la ce să scrie?

| mihaelaa18 a răspuns:

Pai mi-ar placea sa fie o persoana cu capul pe umeri,sociabila,plin de viata,romantic,sa nu ma minta,sa ma iubeasca,sa ma acepte asa cum sunt pentru ca sti cum se spune "nimeni nu este perfect",sa aiba simtu umorului,sa stie sa ma asculte atunci cand am nevoie,sa fie alaturi de mine si la bine si la greu,sa fie sincer cu mine,sa ma respecte,iar in legatura cu aspectul fizic pentru mine nu conteaza, atat timp cat il iubesc si ma iubeste nu conteaza, intr-o relatie conteaza mult sufletul si iubirea mai putin aspectul fizic.

| Mirel_8882 a răspuns:

George89 ai uitat sa spui de dintilaughing)

oricum cam asta vrem toti!

mirel!

| george89 a răspuns:

Deci, draga gheorghe, mie, o persoana modesta de altfel, fara multe talente, mi-ar placea ca partenera mea, din punct de vedere fizic, practic, as prefera sa: - aiba 2 picioare; 2 ochi; o pereche de maini; 5 degete la fiecare mana si desigur si la picioare acelasi numar perfect; sa aiba par in cap; sa nu aiba par pe picioare, piept spate, etc. si din punct de vedere moral, sa fie morala, ce naiba, daca tot folosim cuvinte marilaughing.