| LCD a întrebat:

Care sunt de fapt adevaratele motive pentru care barbatii spun ca femeile sunt niste curve, materialiste si ca toate sunt la fel? ca ele fac barbatii sa sufere? Cand...9 din 10 cazuri sunt cazuri in care fata sufera din cauza baiatului. Ce ***?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După ce o femeie cedează așa o cataloghează bărbatul, scurt pe doi!
Cazurile sunt numeroase în rândul femeilor care suferă, bărbații iubesc instinctiv pe când femeile din suflet.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Majoritatea baietilor gandesc dupa ce se despart de o fata : A fost o alta curva. Din pacate asta e mentalitatea. Baietii nu se implica la fel sentimental. Daca e sa priveasca altfel o fata si sa nu o numeasca asa e doar in cazul fetelor pe care le dezvirgineaza. Alea sunt virgine si e clar. In cazul fetelor care au avut deja relatii sexuale si cu altii le considera o simpla curva. Sa nu uitam de vorbele lui Napoleon.

| nobody_9468 a răspuns:

Vorba mea"toate femeile sunt curve"laughing. Daca nu accepti esti curva, daca accepti esti curva, daca ii dai papucii la fel...asta e mentalitatea unora care n-au mintestraight face. Si de ce sa nu recunoastem, sometimes au dreptatehee hee. Eu deja m-am obisnuit.

Bafta.Nu mai pune la suflet ceea ce zic toate nimicurile existente!

| Luori a răspuns:

Barbatul accepta mai greu faptul ca o relatie se poate termina oricand. Isi ascunde ceea ce simte cu adevarat dupa o fatada dura; se preface.
Intr-o relatie fiecare trebuie sa aiba 50%. In ziua de az exista foarte multe fete materialiste, care se folosesc de barbati. In shcimb extrem de multi barbati nu vor altceva de la o fata decat sex. Nu am idee de unde a pornit toata porcaria asta, insa in schimb nu va inceta acum. Gasesti idn ce in ce mai rar persoane care se respecta pe sine si pe cei din jur. Toti se adapteaza acestei lumi care devine din ce in ce mai rea. Acum, o fata neavand bani, face sex cu un baiat pentru a se intretine; candva nici nu isi imagina ca poate ajunge la asa ceva. Anturajul, net, toate porcariile pe care le vezi la tv. situatia cam este scapata de sub control!

| Duhovnicul a răspuns:

Aici avem de a face cu generalizarea lucrurilor. Nu toate femeile sunt curve, dar din cate vad tu generalizezi in cealalta chestie si spui ca toti barbatii ar insinua acest lucru despre femei. Ai cunoscut toti barbatii de pe pamant? straight face Sunt cazuri si cazuri, in care uneori intr-adevar femeia respectiva e pe interes sau isi bate joc de barbati si ii joaca pe degete cum vrea ea, atunci isi merita pe deplin titlul de curva. Elena Carstea a afirmat acu` nu stiu cat timp ca toti barbatii sunt porci. Ipocrizie, ce sa mai...

| AdY a răspuns:

EU nu voi face niciodata o fata curva. Respect fetele si n-am injurat o fata aproape niciodata. Daca fata trece o anumi limita atunci apare expresia: curva, lesbians, oaie. La diferiti baieti limita e diferita. Daca baietii trec de limita fetelor atunci fetele ne fac complimente precum: prostule, boule, dibil etc. Depinde si de cit de serios e omul.

| Liviu a răspuns:

Eu am ideea mea pentru asa ceva'
Barbati sunt :
Porci, nesimtiti, perversi, si gandesc doar cu capu din pantalonei'
Iar femeile sunt :
Curve
Scurt pe 2 laughing ce explicatie mai vrei?
Mai era o vorba
Toate femeiele sunt curve numai mama si sora'mea nu
Dar cand stai tu si te gandesti ca si ele sunt femei...
Asta e partea a 2 -.-