| SilentRain a întrebat:

Cine sufera mai mult din dragoste? Barbatii sau femeile

18 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ambii. In functie de motivele despartirii.

| Drimmero a răspuns:

Ala care iubeste mai mult sau care doar iubeste. Nu e o regula dupa sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este demonstrat stiintific, ca barbatii.

Of of, vai de noi sad

| Celcestietot a răspuns:

Cred că bărbații thinking

| OldSoul a răspuns:

Cine se indragosteste laughing

| mentholinks a răspuns:

Barbatii ca sufera dupa mai multe.

| Emma30555 a răspuns:

Bărbații sunt mai ofticosi dar de suferit ambii

| Nemessys a răspuns:

Teoretic, femeile deoarece sunt mai emotive, rezulta ca sunt mai puternic afectate emotional.

| gemeni6226 a răspuns:

Ambele sexe la fel, numai sa zicem barbatul x nu sufera dupa femeia y care sufera pentru el ci dupa femeia z iar femeia z nu sufera dupa barbatul x ci dupa un alt barbat q care in schimb sufera pentru una alta w.

| siriusblack98 a răspuns:

Cand pleaca un angajat dintr-o firma cine pierde mai mult, angajatul sau angajatorul?
Daca spui ca depinde de la o situatie la alta atunci felicitari, raspuns corect!

| StrongHeart a răspuns:

Toti suferim ca o un om care trebuie sa se reinarneze intr-o piatra pentru 300 de ani sa stea pur si simplu pe strada,pentru greselile din vietile trecute.
Asteptam ceva, o iubire, un gest, fericire, si nu avem nici o garantie ca va veni.Asteptam si asteptam si asa trec anotimpurile.
Bafta tuturor sa ne gasim persoana potrivita, jumatatea!

| CleanHeart a răspuns:

Aici nu exista o regula
Studiile arata ca barbatii
Eu zic ca pot sa sufere ambii la fel de mult in functie de cat au iubit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambii. Asta doar dacă iubesc cu adevărat. straight face

| Jus7t a răspuns:

Nu cred că depinde de sex, sunt femei care trec ușor peste orice relație și bărbați care trec greu și invers.

| MaryMaria333 a răspuns:

Nu contează genul, suferă întotdeauna acela care iubeste cu adevarat, care chiar pune suflet. Mai sunt de aia care suferă ca nu mai au dupa ce profita, dar asta nu pot numi dragoste

| Ely1234567 a răspuns:

Femeile

| Horus35 a răspuns:

Ăia mai proşti.

| Celcestietot a răspuns (pentru Horus35):

Hmm, totuși, contextul contează thinking