| chiftelutacrocanta a întrebat:

Cine sufera mai mult din dragoste? Barbatii sau femeile?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Amandoi

| GdX a răspuns:

Depinde de caracterul omului. Femeia sufera la inceput barbatul dupa o perioada.

| RAY a răspuns:

Femeile nu iubesc cu adevarat ele isi urmaresc doar propiul interes, in usa ca exemplu peste 70 la suta din divorturi sunt facute de femei motivul ea castiga mai mult ca el unde e iubirea? o femeia dupa ce se desparte de un barbat in mai mult de 80 la suta din cazuri in maxim 2 saptamani e deja cu altul na unde e iubirea? barbati isi neaga sentimentele dar sufera si iubesc mult mai mult ca femeile, pentru femei iubirea inseamna interse materiale in mare parte

| LoveSleep a răspuns:

Bărbații.

| Mayhem666 a răspuns:

Ambii sufera in egala masura. Acum depinde de fiecare persoana. Unele persoane sufera mai mult, altele mai putin.

| Sociopat a răspuns:

Barbatul

Răspuns utilizator avertizat
| Winddd a răspuns:

Cel care iubește mai mult.

| Dopamină a răspuns:

Ambele sexe sufera in egala masura.

| Rey_Roxana_1997 a răspuns:

Barbatii,adica ei chiar tin la o fata, care poate o gasesc greu dar o gasesc.

| T0T a răspuns (pentru Rey_Roxana_1997):

Răspunsul merită fundă mai ales că e venit din partea unei fete.

| Reila a răspuns:

Pai femeile sufera imediat dupa despartire dar barbatii dupa o perioada. Depinde acu de fiecare. laughing