| ToxicPunkgirl999 a întrebat:

Care sunt efectele masturbarii (la fete) si cu ce? :/

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, am dat un raspuns in pripa, sunt un pic suparat dar imi trece. Daca o faci la timpul ei nu are cum, dar daca abuzezi ai sa te inveti numai cu excitarea clitoridiana

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dezvirginarea si riscul de a nu mai avea orgasm cu nici un baiat

| ToxicPunkgirl999 explică (pentru anonim_4396):

Dar daca este numai mangaierea clitorisului? asta duce la a numai avea orgasm la niciun act sexual cu vreun baiat?
:/

| anonim_4396 a răspuns (pentru ToxicPunkgirl999):

Scuze, am dat un raspuns in pripa, sunt un pic suparat dar imi trece. Daca o faci la timpul ei nu are cum, dar daca abuzezi ai sa te inveti numai cu excitarea clitoridiana

| LineGuide a răspuns:

Exista riscuri daca exagerezi cu masturbarea, si o practici zilnic, sau de mai multe ori pe zi. Pentru ca efectele placerii scad, si ajungi sa-ti dai seama ca desi vrei placere, ea e din ce in ce mai slaba.
Mult noroc!

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Si cu ce? si cu ce ce? formuleaza si tu o fraza care sa aiba sens

| 69AnonimuS69 a răspuns:

Pai ai grija sa nu atingi punctu' G laughing

| ToxicPunkgirl999 explică:

Am auzit ca ti se umfla sfarcurile e adevarat?

| mariusgavril25 a răspuns (pentru ToxicPunkgirl999):

Binenteles prin manghaieri sau saruturi duce la excitare, sani si sfircurile se interesc si vaginul se umezeste se mai spune lubrifiere sau umectare.