| Ana a întrebat:

Care sunt gesturile firesti ale baiatului catre fata care o place?

Răspuns Câştigător
| gabytza_7109 a răspuns:

Incearca mereu sa o faca atenta la el, ar face orice sa iasa in evidenta pentru tine, it-ar cere nr sau id de mess ar vorbi cu tine te-ar:* etc.

3 răspunsuri:
| DrPedobear a răspuns:

Comportamentul este asemanator cu cel intalnit la primate: Un mascul va incerca sa para mai bun decat competitia in speranta ca o va atrage pe partenera. Astfel el isi va etala fizicul in prima faza (se va infoia, se va da in spectacol pentru a parea superior celorlalti baieti), apoi va trece la a-si etala bunurile pe care le poseda care variaza de la telefoane de ultima generatie si ochelari de firma pana la masini rapide si zgomotoase. El va oferi ofrande sub forma de cadouri si flori, desi femelele ar prefera banii cash. Efectul este garantat in 90% din cazuri deoarece femeile nu au asteptari mari din partea unui eventual partener si se lasa usor impresionate de lucruri materiale si iluzia unei viitoare stabilitati financiare.

| TiinutsS:╳DiiiD a răspuns:

Hmm.Sa se uite insistent la tine iar atunci cand intorci si tu capul din instinct, se face ca ploua si se uita in alta parte, cand asteapta cu sufletul la gura zile semnificative [1 martie, 8 martie, ziua ta] doar ca sa-ti dea o floare si se intimideaza inrosindu-se in obrajori, sa te sune inapoi imediat dp ce i-ai inchis telefonul in nas, sa te pupe; x, sa-ti faca complimente destul de des, sa fie atent cu tine, sa te ajute, sa te respecte, sa iti raspunda la telefon fara sa te injure daca il suni sa te ajute cu ceva la 2 noaptea, sa iti acorde atentie maxima, sa contezi numai tu pentru el, sa-si lase treburile ca sa iti faca tie pe plac, sa. se poarte diferit cu tine decat cu celelalte fete. Daca ai intalnit un astfel de baiat, bucura-te!happy

| Missin`you` a răspuns:

Sa se uite mereu la tine. sa incearca sa vorbeasca cu tine(asta daca nu e prea timid, dar si atunci apeleaza la mijloace ajutatoare)winking.whistling