| MelissaBianca a întrebat:

Cum afli daca baiatului ii place de tine?

Răspuns Câştigător
| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai vezi si tu cum se poarta cu tine. Daca te place se poarta diferit cu tine fata de celelalte fete. Daca nu e rusinos te va lua in brate. Se uita des la tine. Cu ochi patrunzatori.
PaPa PuP

2 răspunsuri:
| Gaabi32 a răspuns:

Iti faci curaj si il intrebi direct. Altfel incercand prin prieteni sa afli poate sa isi faca alte impresi despre tine.si nu e placut.bafta:*

| Nesquik_8060 a răspuns:

Intrebari de genul asta sunt puse cred ca zilnic de cel putin 5-6 ori. Iti dai seama, pentru ca mereu iti cauta atentia... [unii baieti enerveaza o fata la culme doar ca sa faca asta], e grijuliu cu tine.iti bate apropouri de a fi impreuna. de a iesi.etc:* sper ca te-am ajutat