| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt hotelurile din Bucuresti in care se gasesc cei mai multi barbati bogati? Rog seriozitate, chiar vreau recomandari!

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si tu crezi că barbatii bogati te asteaptă pe tine? Ăia cauta femei frumoase daca tot dau un ban, daca tu nu faci parte dintre femeile frumoase nici macar nu se uită la tine, si ca sa gasesti barbati bogati trebuie sa ai prieteni care cunosc ei oamenii bogati ca sa te poată prezenta, doar nu crezi ca i gasesti la semafor sau la coadă in supermarket sau la piață pe bogătași, ăia au servitori care fac totul in locul lor, si ce varsta ai tu? Si de ce vrei sa mergi in hoteluri la agățat?

| Paul754880338 a răspuns:

Marriott.

| tzionut a răspuns:

De curiozitate de ce doresti sa stii acest lucru?

| MaraAlexandra87 a răspuns (pentru tzionut):

Ca sa agat si eu barbati bogati

| darrio2007 a răspuns (pentru MaraAlexandra87):

Esti mica, fato! Vrei sa fii carne de tun pentru pedofili?

| tzionut a răspuns (pentru MaraAlexandra87):

happy pentru ce draga? Barbatii bogati vor mai mult decat un chip frumos? Banii sunt ai lor. Tu vei fi doar carpa lor.

| Alexia26 a răspuns:

Alea scumpe.

| MaraAlexandra87 a răspuns (pentru Alexia26):

Care sunt alea cele mai scumpe? Hilton?

| Alexia26 a răspuns (pentru MaraAlexandra87):

Da

| Amyah a răspuns:

Avenue Hotels, vezi aici https://avenuehotels.ro

| LILDICKGIRL666 a răspuns:

In Bahamas