| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt locurile sensibile la baieti?

4 răspunsuri:
| Dizzyz a răspuns:

Intre picioare.happy

| RAY a răspuns:

La portofel mai ales pe criza asta, zonele sensibile de milioane de ani au fost in zona intima de ce? pentru ca organul intim e foarte sinsibil, la orice sensibilitate trimite semnale catre creier, creierul raspunde, dar si pipetul este sensibil sa nu uitam ca in primele zile eram cu toti neutri din punct sexual de aia barbatii mici sani si femeile orgasm, testiculele, penisul, sanii aia mici, pentru ca restul pieli este mai groasa si transmite mai greu semnale gandeste cum ar fi ca un vanator sa simta orice in vanatoare stand jos la vanatoare

| Azµre a răspuns:

Ureche, Gât, Sfârcuri, Penis, Testiculele, Prepuțul, Anusul, Zona dintre anus și penis.

| 123Julia a răspuns:

Sfârcuri, Penis, Testiculele, Prepuțul, Anusul, Gât, Zona dintre anus și penis, Ureche.