| Alinabumbonica a întrebat:

Care sunt locurile cele mai sensibile la un baiat ca sal excitzi usor? Plisss!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Gâtul, pieptul şi dacă vârsta din buletin îţi permite şi mai jos

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Orgoliul!

| fabiola a răspuns:

Locurile se exploreaza, dar mesajul este transmis intotdeauna la creier!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de unde se excita el... dar eu zic sal stingi asa usor pe piept sau in timp cel mangai sa ii soptesti ceva la urekie casa simta rasuflarea ta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testicule sau penisul tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ceafa.

| dutzujust4you a răspuns:

Asa-i depinde de el. eu de exemplu ma excit mult cand ma mangaie usor pe piept