| Percik a întrebat:

Care sunt locurile trasnite unde ati facut sex?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Crede-ma,nu vrei sa stii.
Ramane, bineinteles, sa fiu si dispusa sa-ti spun si dispozitia asta imi lipseste!happy

| Komododragosh a răspuns:

Eu cel putin nicaieri laughing, ca inca nu am facut, dar daca ar fi sa aleg un loc, ar fi in padure pe iarba.

| ochiverzi91 a răspuns:

In cort (care se afla langa foc, iar toata lumea era dupa el si ne vedeau umbrele), de revelion in camara unde se afla toata bautura, in lac, langa pat (in pat erau o gramada), in baie la o petrecere, in baie la majoratul unui prieten( iar el batea la usa ca facea pe el si eu ii spuneam sa mearga sa faca pe geam laughing ), pe masa in bucatarie, in scara pe vechea mea masina de spalat, in masina pe camp, la hotel, in copac, sub copac, pe calorifer, pe scaun, in pod, in lift(oral), in baie la scoala, pe catedra, in sala de sport si as mai continua dar sunt cam multe laughing

| Annixlove a răspuns:

Pe masa in bucatarie laughing

| Jackal7 a răspuns:

Pai cel mai traznit loc a fost pe masina de spalat, super tare, mai ales ca am nimerit la etapa de centrifugare...

| CoZmIInEL a răspuns:

Pe masa, sub masa, pe scaun, sub scaun, pe pat, sub pat, in baie, pe covor rolling on the floor

| ellygirl a răspuns:

In padure toamna pe frunze...

| Mihai_Cosma_1987 a răspuns:

In cimitir pe un mormant ziua, pe masina de spalat...in wc la scoala...

| Snapels a răspuns:

Trasnite? De fulger? Sus pe bloc langa antene, la Crucea de pe Caraiman, in mijlocu campului langa un pom!