| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt pasii pentru a te baga cu o fata?

15 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Nu inteleg de ce astia mai mititei credeti ca toate chestiile asta trebuie sa se intample ca a carte!
No hombre! ai putea sa primesti 100 de raspunsuri cu 100 de sfaturi!
In chestiile de viata poti face ce-ti dicteaza inima si ceea ce simti in acel momentu fie ca gresim, fie ca nu! toti putem gresii, de aia suntem umanii!

| Alexandru0007 a răspuns:

Pentru a te baga in belele cu o fata e bine sa-i zambesti putinhappy apoi vezi cum reactioneaza

| dragos9234 a răspuns:

Unde sa te bagi cu o fata?

| Azµre a răspuns (pentru dragos9234):

Poate vrea să se bage cu totul el... ca într-o piscină.
Ps: Vorbești cu ea!

| Liliana1981 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Fiecare face cum simte.

| HouseHouse a răspuns:

Unde vrei mai exact sa te bagi? Lasa termenii astia de,, strada'' ca te strica rau.

| crack123 a răspuns:

Hmmm, sunt 3 pasi simpli:
1. O urmaresti mai mult timp, astfel ii descoperi rutina zilnica, obiceiuri, prieteni.
2. O incoltesti undeva, de preferat noaptea, fara martori in jur, o legi si o duci la o adresa parasita, unde te bagi cat vrei...
3. scapi de cadavru fara sa lasi urme.

Sper ca am fost de folos, funda? laughing

| Smile3 a răspuns (pentru crack123):

Ai grija ca poate te ia in serios!rolling on the floor)

| PrESeUS a răspuns:

Inccearca sa vorbesti frumos cu ea nu sa te dai in spectacol.Fi tu insuti nu un icrezut fale sa rada si sa se simta bine alaturi de tine! Sper ca te-am ajutat! Fundita?

| SyndicateW a răspuns:

Pasesti incepand cu dreptul>stangul>dreptul>stangul>dreptul, daca vrei sa ajungi mai repede la ea poti mari viteza.

| InghetataVerde a răspuns:

Mai intai iubeste-o.

| sSakuraSs a răspuns:

Nu poti sa faci pe cineva sa te placa tot ce poti face e sa te faci placut asta am invatat si eu si asta cam asa e deci fi tu insati poartate normal nu incerca sa fi altfel pentru ca tu vrei sa se indragosteasca de tine asa cum esti nu de tine fiind prefacut incearca sa discuti cu ea si daca nu ai curaj ei bine trebuie sa iti faci si asa ii dovedesti k gandesti si matur inca un avantaj incearca sa fi peste toto unde e si ea dar sa para intamplator stai prin preasma ei zambestei frumos razi la toatae glumele ei dai intodeauna dreptate laudo in fata prietenilor vostri iai apararea cand greseste si incearca s bati apropouri ca o placi ceva de genu "persoana potrivita pentru mine nu stiu de ce dar seamana perfect cu tine sau daca as gasi o fata ca tine as iubio toata viata" fa-i complimente mereu si mai ales in fata prietenilor eu si in special iubesc asta.Bafta! funda?

| oanaonitza26 a răspuns:

Vorbeste cu ea... fa tu primul pas... fetele sunt mai timide

| TheMatz a răspuns:

Scz,poate n-ati inteles.Sa ai o prietena

| Ciprian_Valentin_1994 a răspuns:

Stang-Drept, Stang-Drept.