| Mariapra a întrebat:

Care sunt pentru voi cele mai bune metode de masturbare?( fetele)

8 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Frecatul clitorisului de o pernă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu un băiat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Cu degetul pe clitoris ai incercat?

| Mariapra explică (pentru Violleta2022):

Cine a zis ca am amant si sot?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un miriapod plimbăreț.

| OniChan666 a răspuns:

Capul de la dus.

| eumareom a răspuns:

Prietenei mele ii place stimularea externa (adica a clitorisului) numai daca o fac eu, usor. Altfel, fiind o fire erotica si, totodata, experimentata, caci majoritatea practicilor ei ar fi dureroase pentru majoritatea fetelor de varsta ei, trece direct la masturbare interna cu mai multe degete, destul de agresiva si la jucarii sexuale, inclusiv la penetrare anala si dubla penetrare.