| RazzyFUnik a întrebat:

Care sunt primele 3 lucruri care le observi la un baiat? La ce te uiti? Ce te supara cel mai mult? Ai schimba acele defecte pentru a fi impreuna?

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Hmm
daca te referi la aspect fizic
daca e dragut l fata
daca are o silueta bunicica
daca are o inaltime potrivita pentru mine.
Defectele fizice nu le poti schimba.
La morale.
Observ comportamentul lui cu lumea din jur, cu mine.si felul lui de a privii lucrurile.

| Laurretta a răspuns:

1° întreabare: fundulețul big grin, inteligența (modul cum gândește) și după aceea frumusețea.
2° întrebare: Idem întrebarea de mai sus.
3° întrebare: Minciuna și "șmechereala"!
4° întrebare: Nu! Absolut deloc! Acele defecte mă atrag cel mai mult! big grin