| Karoline005 a întrebat:

Hey Muceacios! Ce inseamna daca un baiat se uita la tine cand observi, si uneori se intoarce atunci cand tu te uiti?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

A crescut suficient si acum descopera frumusetile naturii, dar nu a crescut suficient si pentru a sti si cum sa se bucure de ele.

Răspuns utilizator avertizat
| MaZGaLiCiYi a răspuns:

Când un băiat se uită la tine şi eşti cu spatele nu trebuie să-ţi faci griji, doar îţi admiră fundul şi dacă îl observi mi se pare ceva normal, doar nu o să se uite în continuare la fundul tău. Cred că vrea sa fii cu el. Cel puţin eu aşa fac când mă uit la fundul unei fete. Cred că şi ceilalţi băieţi de pe Terra sunt de acord cu mine.

| Florin354 a răspuns:

Te place (90%)