| sorin_8159 a întrebat:

Care sunt punctele sensibile la o fata (ce o excita cel mai mult). Astept raspunsul vostru aici sau pe mess la id-ul alexfreshboy Pup

5 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Dar de ce nu vrei sa descoperi de unul singur, fara a ne cere ajutorul?
Sunt fete care" se gadila", fete care nu "se gadila"laughing asa si cu baietiilaughing

| Nicky29 a răspuns:

Bagai un deget in fund daca ii place inseamna ca ala e un punct daca nu inseamna ca nu ii place depinde de persoana

| spad3r a răspuns:

Daca ii pui mana pe picioar, pe fund pe gat, pe solduri...

| spad3r a răspuns:

Funda?

| adelin2552 a răspuns:

Inceasca sa o saruti pe gat si sa o mangai pe sani, sa vezi cum reactioneaza, la mine a mers