| zuzi_4846 a întrebat:

Care sunt punctele voastre erogene?

10 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Orice zonă a corpului meu poate fi erogenă dacă ştii cum să o atingi.

| Arthur a răspuns:

Aceste puncte pot fi detectate prin satelit? Pot folosi GPS-ul? thinking

| JeSa a răspuns:

Gatul, buricul, eh tongue etc., etc., fino giubatting eyelashes(pana jos)
Byewinking Jessy

Stefan
| Stefan a răspuns:

Punctele erogene sun bine stiute de partener sau partenera, este un secret al intimitatii dintre cei doi parteneri.

| Ana a răspuns:

Gatul happy

| lacrimi a răspuns:

Cred ca daca te atinge cine trebuie si cum trebuie, orice milimetru patrat de pe corp poate fi erogen.

| zuzi_4846 explică:

Lora, stiu ca nu ne putem pipai online, faceam, doar, schimb de experienta. happy Oricum, iti multumesc pentru raspuns happy si ma bucur ca te-am facut sa te gandesti la punctele tale erogene. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele g...sint vreo 5 numai la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele erogene astia e alea unde daca pui laba, fac ca trenu', sau cum? Daca e alea, persoana mea are numa' unu'...varful p...

...rimului deget de la picioru' stang. Repede va mai scandalizati, ma...

| melabu a răspuns:

Partea interioara a picioarelor, sanii, gatulbig grin