| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt sansele ca sa ramana gravida daca eu aveam sperma pe chiloti si ea sa asezat pe mine, fara chiloti? Multumesc.

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cati ani ai? atatea sanse la suta are sa ramana gravidalaughing)Doamne ce speriat esti!laughingsi daca ramane gravida ce? Vei fi un tatic tanar si nelinistit!laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca sperma a ating vaginul e posibila sa fi intrat si inautru. Sansele sunt destul de mici, dar exista.

| iGo a răspuns:

28% sanse. bafta!

| missLollipop a răspuns:

Sunt si sanse sa ramana gravida dar sunt si sanse sa nu ramana. daca spermatozoizii au ajuns in vagin e posibil sa ramana. cel mai bine sa nu stai cu teama peste 2 saptamani roag-o sa faca un test de sarcina, se gaseste la orice farmacie si nu este scump. aveti grija de acum inainte!

| iulianPOPAA a răspuns:

Daca a cazut o picatura de sperma pe chiloti prietenii iar ea na stiut ca mam masturbat pe ei si ia imbracat peste vreo 5 ore e posibil sa ramina insarcinata?