| RaduAndrei123 a întrebat:

Buna TPU am 13 ani si am inceput sa ma masturbez de curand si ejaculez sperma cand o fac si aseara m-am masturbat si dupa a venit mama unde am aruncat eu sperma si s-a asezat cu fundul peste poate sa ramana gravida?

11 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi bine sa fii mai explicit si sa ne spui si noua : Unde? in ce loc ti-ai ''aruncat'' sperma puiule? laughing rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Sofer a răspuns:

Nu are cum. doar ca ramane cu pata pe fund. Era ceva sa te masturbezi si sa intre maicata peste tine si tu sa arunci cu sperma pe ea laughing

| GouDidodino a răspuns:

E clar, sunt sanse sa ramana gravidă si sa ai un fratior

| Blueberry8 a răspuns:

O sa ai un fratifiu peste 9 luni laughing rolling on the floor)

| UserulAnonim a răspuns:

Nu pot sa cred ca exista intrebari atat de idioate pe site-ul asta.

| darrio2007 a răspuns (pentru UserulAnonim):

Userii sunt idioti, că intrebarile vin de la sine.

| PsihoSex a răspuns (pentru UserulAnonim):

Pai daca esti prea nou, clar ca mai ai multe de aflat.

| BravoJohn69 a răspuns:

Felicitări o sa ai un copil

| Zeulastec a răspuns:

Spermatozoizi nu sunt supermen nu poate sa intre prin haine si sa zboare pana in uteru lu mata

| smecherdabosz a răspuns:

Nu boss nu poti lasa asa o femeie insarcinata si nici nu o sa lasi vreodata daca mai gandesti asa...