| anais13 a întrebat:

Care sunt șansele ca un prezervativ sa se rupă?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul folosit in mod obligatoriu trebuie sa aiba marimea corect aleasa, adica sa fie in concordanta cu grosimea penisului. Prezervativul care are marimea adecvata si se potriveste perfect, dupa montarea corecta pe penisul aflat in erectie maxima, intotdeauna va sta FIX, nemiscat si perfect intins ceea ce teoretic reduce riscul de rupere spre 0 (ZERO), mai ales daca produsul folosit este produs de o firma de incredere. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Sansele sunt destul de mici.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă eşti nepriceput şi il pui greşit, cumperi mărime nepotrivită sau nu il desfaci cu grijă, şansele sunt destul de mari.

| anonim16121 a răspuns:

Daca îți iei mărimea potrivită și folosești prezervative de calitate nu se va rupe?