| Katona_Alexis_1993 a întrebat:

Care sunt sansele sa am o fantezie cu profesoara de franceza in clasa a sasea? Va dog vreau in raspuns sincere dau Funda!

6 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Sanse sa ai o fantezie, depinde de imaginatia ta.
Dar cred ca te referi la sansele de a avea o aventura, alea tind vertiginos spre zero.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Fantezii poti avea cate vrei... daca nu stii fantezia nu e ceva real.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti visa cu ochii deschisi sau inchisi, cum iti face tie placere, deoarece la fel cu tine multi ne-am imaginat sau am avut fantezii de natura amoroasa sau sexuala sau de alta natura cu diferite persoane, insa sansele/probabilitatea de a se realiza, este cam acelasi cu sansa de a fi lovit pamantul de un meteorit gigant in zilele urmatoare. In ambele cazuri exista o posibilitatea infima de a se realiza in realitate, aceasta fiind de fapt practic... imposibila. big grin

| Oana92 a răspuns:

Doar o fantezie? 100%!

| WaterDrop a răspuns:

0 % daca nu are o tigla sarita pe casa si doreste neaparat sa nu mai fie profesoara (sau in libertate).

100 % daca ramane doar in mintea ta ca si fantezie.

Este perfect normal sa ai fantezii cu profesoara ta, pentru ca esti la acea varsta. Insa te voi dezamagi spunandu-ti ca doar asa va ramane, o fantezie.

| artmosfera a răspuns:

Poți pomeni de fantezii la 12 ani?