| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata te place.
Suntem colegi de clasa.

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,tu singur îţi poţi da seama din gesturile ei, dacă te priveşte atent sau dacă încearcă să se bage cu tine în seamă, depinde fiecare fata are stilul ei şi nu toate procedează la fel, mai ai de învăţat cum stă treaba cu dragostea, succes.

| OanaSiCamAtat a răspuns:

Pai eu sunt fata si cam asa procedez eu:
1. Mereu incerc sa il fac sa rada (ca sa se simta bine in prezenta mea)
2. Cand sunt mai multi baieti sau fete in jurul nostru stau cel mai aproape de el (ca sa se simta mai special si sa nu se simta singur)
3. Ma straduiesc sa fiu cea mai buna din clasa la toate disciplinele (ca sa nu creada ca daca ma alege pe mine alege o proasta care habar nu are)
4. Cand se uita la mine eu ii zambesc dulce si calduros (ca sa vada ca imi ma simt bine in prezenta lui)
Si toate astea sunt ca sa-si dea seama ca eu sunt acea fata speciala. Asta e metoda multor fete, dar nu toate pot avea acel ceva care sa le faca speciale.

| scumpika89 a răspuns:

Daca se uita insistent la tine si in pauze si in timpu orei si daca te ajuta tot timpu si se comporta frumos cu tine.(daca iti place de ea poti sa-i zici la un prieten sa o intrebe daca ii place de tine)

| Vallerie a răspuns:

Daca te ajuta mereu, se comporta dragut cu tine, iti zimbeste si incearca sa fie cit mai alaturi de tine si incearca sa deveniti prieteni din ce in ce mai buni!