| hinoto a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata te place?

Răspuns Apreciat de Editori
| dariasisi7 a răspuns:

Semnele depind de la o fata la alta. La unele e ușor să îți dai seama, la altele e imposibil până nu le spui.
Acum îți dau niste semne care sunt valabile la marea majoritate:
1. Își schimbă comportamentul in preajma ta
2. Îți vede story urile repede chiar daca da seen cu nesimtire
3. Chiar daca nu le cunoaște, tot da follow la toate fetele cărora le dai tag.
4. Încearcă să se apropie de tine
5. Pune o prietena sa se apropie de tine
6. Încearcă să se împrietenească cu prietenii tai
7. Mereu face ce face și tot va întâlniți undeva accidental
8. Încearcă să îți descopere obiceiurile ca sa te inteleagă (se uită la serialele la care știe că te uiți tu, daca vede ca asculți muzică încearcă să vadă ce asculți și ascultă și ea ca sa știe daca ai gusturi).
9. Nu asculta chestia aia ca fetelor li se dilata pupila daca plac pe cineva sau dacă urăsc o persoana. Pupilele sunt mărite sau micșorate de intensitatea luminii dintr o camera
10. Mereu când face o chestie amuzantă/ memorabila prima data se uită la tine ca sa vadă ce reacție ai și dacă îți place.

2 răspunsuri:
| Endoryus a răspuns:

Te evita. In mintea lor sucita au impresia ca asta atrage/impresioneaza un baiat.

| AEWPenta a răspuns:

Cand umbla dupa banii tai.