| Colosus1000 a întrebat:

Care sunt semnele ca o fata te place?

7 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Conteaza felul fetei.
Daca e mai timida de fel pur si simplu te priveste lung, se baga In seama cu tine, incearca samse bage in discutii.
Daca e mai activa, nostima... face glume, te tachineaza, iti mai fura o privire ceva, se da pe langa tine. E simplu sa observi daca vrei cu adevarat.winking

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai crede in semne. Mie mi-au zis clar ca ma plac si apoi se pupau cu altii. In persoanele de sex feminin nu trebuie sa ai incredere niciodata, mai ales in semnele acestora.

| MEduard a răspuns:

Salut!
Vorbeşte drăguț, îți dă atenție, te ajută când ai nevoie. Like-uri / comm-uri pe facebook nu pot fi luate ca pe nişte semne pentru că sunt doar vorbe/emoticoane fără rost.

| Şi_Atât_Paul_1988 a răspuns:

De obicei, când te place o fată, are un comportament diferit atunci când te aflii tu în preajmă (ex: când ești lângă ea, te ap

| Şi_Atât_Paul_1988 a răspuns:

Când vede că te uiți la ea lasă privirea în pământ sau se emoționează (rosește și se bâlbâie)
Sper că te-am ajutatwinking

| likemusic123 a răspuns:

Isi musca buza de jos si ridica o spranceana dar incearca si tu sa o saruti...