| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat ma place? fundaa!

5 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Păi ar vrea mereu să fie lîngă tine, ți ar cere numărul de telefon, te scoate în oraș, te surprinde cu cadouri care știe că î-ți fac plăcere.

| Alișa00000000000 a răspuns:

Dandu.se pe langa tine, luandu.te in brate, atingandu.te:d. sper sa.ti fie de folostongue

| Ovidiu200 a răspuns:

Primu semn e ca se uita cam insistent la tine ( te stiudiazawinking )

| GeorgeTiberiu a răspuns:

Cand sta pe langa tine, cand vorbeste cu tine, cand te cheama in oras, cand se uita la tine mult. cam astea sunt big grin

| andutzaize a răspuns:

In primul rand cred ca este vorba si de varsta, daca consideri ca ai varsta pentru a avea un iubit unele semne ar fi: in primul rand vorbeste foarte frumos si se comporta la fel de frumos cu tine incepe cu a-ti cere un numar de telefon eventual un YM dupa un suc si restul' vine de la sine daca intr'adevar va placeti unul pe altul