| SimSim196 a întrebat:

Care sunt semnele dupa care iti dai seama ca un baiat te place? Fundaa' :*

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei! Se uita la tine, iti zambeste dulce, te priveste visator, cand te uiti la el poate intoarce capu sau poate iti zambeste.

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns (pentru stefaniacristina77):

Dap,chiar sunt asteatongue insa cateodata baieti (mai rai) laughingnu isi pot exprima sentimentele normal prin aceste lucruri si se comporta copilarestelaughing se baga singuri in seama, se izbesc de tinelaughingchestii din astealaughing

| stefaniacristina77 a răspuns (pentru ღViS3CoLoRaT3ღ):

Ma rog. Eu am zis in general. Exceptiile cam asa fac. Iti mai iau penarul dupa banca, te mai trag de par, te gandila, se baga in seama.

| ღViS3CoLoRaT3ღ a răspuns (pentru stefaniacristina77):

Da,eh ce sa-i facilaughing

6 răspunsuri:
| Deea2011 a răspuns:

Pai... de exemplu e singurul care rade la glumele tale si e atent la ce spui si te ingana comenteaza ( din dragoste) si il surprinzi ca se uita la tine si tot felul de chestii! bafta :*

| MadyMadutza a răspuns:

E adevarat daca un baiat te ingana inseamna ca te place? Dau fundabig grin

| cristinaeu92 a răspuns:

Pai iti vorbeste frumos te baga in seama daca se ia cineva de tine se leaga si el de viata lui daca vrei mai multe sfaturi cautama la mesaje private