| Yousosweet a întrebat:

Care sunt semnele ca un baiat place o fata avand in vedere ca suntem amici/prieteni? :X dau funda!puppy dog eyes si votuuuri:*

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai cu tine vorbeste mai mult sta langa tine face glume cand esti pe acolo se da in spectacol se uita insistent la tine te tine de mana vb mult cu tine pe messs te suna vb ciudat zambeste mult.

| justifyme a răspuns:

1.se uita pe furis la tine incontinuuu...
dar ai grija si in felul in care se uita!
2.stangaciile...orice schimbare a comportamentului sau in preajma ta poate fi un semn cat se poate de bun.
3. vorbeste cu tine.de cate ori are ocazia love struck
4.nu te priveste in ochii cand ii vorbesti (=e intimidat de prezenta ta )
5. face misto de tine de cate ori va intalniti (=ii e teama de cea ce simte )
6.agata de fata cu tine (=vrea sa te faca geloasa )
7. zice chestii aiurea despre fostul tau, de altfel un baiat simpatic (=e gelos )
8.nu te baga in seama o seara intreaga la un party (=nu vrea sa-ti dai seama ca e mort dupa tine)
daca toate aceste 8 "reguli" sunt indeplinite e clar ca te place! pa pa :*

| Raisuka a răspuns:

Buna Sweety, baiatu se uita mereu la tine si incearca sa intre in vorba cu tinehappyMult succes sper ca te-am ajutat:*:*:*

| anne16 a răspuns:

Atunci cand se uita patruns in ochii tai, cand iti spune cat de bine iti sta astazi, cand e mai atent cu tine mai mult decat de obicei... atunci simte ceva mai mult pentru tine decat o simpla relatie de amicitie