| Alllllexandra a întrebat:

Care sunt semnele ca un coleg te place? Avand in vedere ca v'ati cunoscut recent, prin intermediul scolii.

2 răspunsuri:
| hanayonna a răspuns:

Pai te baga in seama de fiecare data cand are ocazia, se poarta si vorbeste frumos cu tine, se uita mereu la tine, face pe grozavul cand esti prin preajma etc laughingfunda?

| LexyCupcake a răspuns:

Da, este cazul cand se poarta frumos cu tine, rade la glumele tale, te face sa razi, iti cere date personale : id, numar de telefon, insista sa mergeti impreuna acasa ...depinde happy dar mai e si cazul cand te tachineaza, face unele glume mai rautacioase, dar hei cine sa bate se iubeste nu? laughing