| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt semnele menstruatei( dureri de cap ...de exemplu) funda

Răspuns Câştigător
| MDenisee a răspuns:

Ei bine, cele mai grave sunt durerile abdominale, stari de foamete, oboseala, durere de cap, aaa da si nervi, ai multi nervi, pe care iti vine sa ii descarci pe oricine laughing

8 răspunsuri:
| maryanamari a răspuns:

Dureri de cap, acnee, dureri de spate, pofta de mancare

| Hαppiηеss a răspuns:

Difera in functie de organism.
Cele mai intalnite sunt durerile abdominale, durerile de spate, de sani si de cap.

| chyccorita a răspuns:

Dureri de cap, acnee, dureri de spate, de sani si durerile abdominale...

greece12
| greece12 a răspuns:

Umflarea si sensibilitatea sanilor,retentia de lichide,balonarea,cresterea in greutate(nu mare),acnee,pofta de mancare exagerata,sete exagerata,lipsa de energie,oboseala,dureri de cap,dureri ale muschilor si articulatiilor,dureri de spate,dureri abdominale, schimbari de dispozitie, anxietate, incapacitate de concentrare, scaderea atentiei... cele mai obisnuite!
happy

| Solitude15 a răspuns (pentru MDenisee):

Da asta deja de 2 zile este ma enerver pe orce sunet, fosnet iritant si fac o zarva mare :d

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul :
http://www.sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/sindromul-premenstrual_1047

Toate cele bune.

| marinaa9 a răspuns:

Dureri de sani, te simti obosita mereu, incepe sa te doara spatele

Răspuns utilizator avertizat