| Marisa7 a întrebat:

Poate să îmi fie amețeală cu o săptămână înaintea veniri menstruaței?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, dar e ceva normal, nu trebuie sa-ti faci griji. Bafta!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Eu zic ca si putin de anemie si in perioada menstruatiei cand pierzi mai mult sange sa lesini.Eu zic sa iti faci hemoglobina si vezi daca o ai normala.Succes!

| SupMates a răspuns:

Ameteala are mai multe cauze, nu neaparat doar din cauza menstruatiei.
Funda

| lorena66 a răspuns:

Sigur. Se petrec modificări in corpul tău. Funda te rog ❤️

| IFeelS0Alone a răspuns:

Desigur, si cu o ora si cu o zi, starea de ameteala nu are nici o legatura.

| Segment a răspuns:

Da, dar nu e neapărat o problemă. În corpul tău se petrec schimbări. Totuși cred că ar fi mai bine să vorbești cu un specialist.