| acasalamine a întrebat:

Care sunt semnele unui baiat ca nu mai este virgin?

Răspuns Câştigător
| 1cristian1990 a răspuns:

Ideea e ca la unii baieti li se rupe ata iar la altii nu li se rupe! Nu e lege ca si la fete! Iti mai poti da seama dupa cat e de experimentat e in pat, stie pozitii, stie sa desfaca sutienu, are rabdare cu tine, e pasional, tandru! Daca il vezi excitat si te pipaie si mai ca te-ar baga in pat nu se da in laturi sa iti faca vreo popunere unde sa fiti numai voi 2 si cand ajungi acolo nu il prea intereseaza filmul sau jocul respectiv! Vorbeste cu tine deschis despre asta, fiind ceva normal, nu e timid! Sau mai bine intreaba-l si vorbeste deschis cu el si spune-i ca u esti virgina sau ai ceva experienta, etc! Si daca esti virgina, ai de gand sa nu te dezvirginezi sau ai degand sa te dezvirginezi in x timp! Vorbiti deschis, mai devreme sau mai tarziu toti o facem! Dar daca esti virgina, nu lungi discutia doar asa daca vine vorba vriodata de sex sau vezi la vreun film ceva sau la stiri! Intreaba-l! Ajunge-ti la un alt nivel al relatiei voastre, comunicarea deschisa! Funda?

18 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are semne de astea tatuate
https://sites.google.com/......-interzise

| 1cristian1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau au tatuat pe organu genital de exempl: ''Lux 14 carate'' sau ''Ia-ti-o'' Sau pur si simplu isi tatueaza un penis mai mare de cat il are el! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru 1cristian1990):

Mai stilaughing

| fataciocolata a răspuns:

1.Este experimentat, adica stie sa desfaca un sutien, sa puna un prezervativ corect, etc.
2.nu are ata penisului
Cam astea sunt, sper ca te-am ajutat, fundita?

| FaraSareDoi a răspuns (pentru fataciocolata):

Băieții au ață? :o laughing)

| vladutzaM a răspuns (pentru FaraSareDoi):

big grin big grin Nici eu nu am auzit de asa cevabig grin

| 1cristian1990 a răspuns (pentru FaraSareDoi):

Au ata baietii! Iei o bucata penis tongue si il analizezi, in partea de jos cum sta in erectie, dupa ce tragi pielea de pe el la baza capuli vezi o ata, aia este! La unii baieti se rupe iar la altii nu! happy

Răspuns utilizator avertizat
| FaraSareDoi a răspuns (pentru 1cristian1990):

Am trăit în minciună până acum...
Bine de știut, cu toate că nimănui nu îi mai pasă în momentele alea. laughing)

| 1cristian1990 a răspuns (pentru FaraSareDoi):

Ma bucur ca ti-am revelat sensul vietii tongue laughing Trebuie sa fi si u mai curioasa! tongue

| 1cristian1990 a răspuns (pentru AiPierdutCelMaiBunIubit):

Cum sa isi rupa ata cand se masturba, nu are ce face>? Sau numai daca era beat si si-a bagat-o in sticla de bere rolling on the floor Sau zi pe romaneste, a luat brisca si-a surechit gatu penisului si gata nu mai e virgin! Intelegi acum 'acasalamine'?

Cum iti dai seama ca nu sa dezvirginat chirurgical? :p laughing

| Sxx a răspuns:

Ploua... sad

Mama ce intrebare, pai exista o ''ata'' dar nu e obligatoriu sa stii laughing

| dream36 a răspuns:

Pai nu mai are ''ata'' aia si asa iti dai seama daca mai este virgin sau nu. FUNDA?

| SSadAngel a răspuns:

Nu la toti baietii li se rupe ata dupa ce au avut relatii sexuale. exista baieti care au inca ata, dar nu mai sunt virgini..deci nu prea poti sti cu siguranta daca un baiat e virgin sau nu dupa asta. happy dar daca vezi ca e experimentat in pat, si nu e timid, iti da seama si singura happy poti

| acasalamine explică:

Am inteles... cu atã, fara a5ã... pana la urma o sa intreb. laughing

| acasalamine explică:

Inteleg... cu ata, fara ata. cred ca mai bine o sa il intreb